0212 668 26 78
Hakkımızda

      UFUK OTO SERVİS

Ufuk Renault 25 yıldır araç tamir ve bakım sekteründe hizmet vermektedir. Bu 24 yıllık tecrübenin içerisinde 14 yıl Renault yetkili servisi olarak müşterilerine hizmet vermiş yalnız yetkili servislik iş alanını genişletmesi kısıtlamasından dolayı yetkili servisliği bırakarak özel servise geçmiştir.

                24 yıllık iş tecrübemizin 23 yılını sadece oto mekanik alanında sürdürdükten sonra yeni atılımlar yapmak ve müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek  için servisimize yeni ekip arkadaşları katarak sadece oto mekanik olan ağımızı oto elektrik ve oto klimayı da eklemiş olduk. Bize katılan ekip arkadaşlarımızla birlikte elimizdeki ekipmanın da büyük bir bölümünü yenileyerek günümüz nesil araçlarının üzerindeki etkimizide artıdık. Bu ekipmanlar içerisinde en büyük yeniliğimiz oto diagnostik cihazlarımıza yeni modellerin katılmasıdır. Bu cihazlar sayesinde araçlarda çıkan elektronik arızaların detaylı kontrolü, araçlarda kullanılması gereken ekipman modeli, gaz basınç değerleri, konulması gereken yağ inceliği ve litresi gibi aklınıza gelebilicek her türlü bilgiye ulaşabilmekteyiz. Bu sadece aracınıza en kaliteli ve doğru bakımı yapabilmekteyiz.

                Konum olarak ise Sultangazi Sanko Sanayi sitesi’nde ufuk oto adı altında hizmet vermekteyiz. Servisimiz  300 M² olup 2 adet lift de olmak üzere aynı anda 6 aracın kapalı alanda oto tamirini gerçekleştirebilmekteyiz. Aynı zamanda yolda kalan araçlarınıza yerinde müdahale etmek için de ekip göndermekteyiz.

                Kaliteli hizmet doğru bilgi ve kaliteli ekipmanla olur. Bilgi ve ekipman konusunda önde gelen firmalar arasında olduğumuza inanıyor ve müşterilerimizin devamlılığından bunu hissedebiliyoruz. Siz de o müşterilerimizin arasında katılmak veya sevişimiz hakkında bilgi edinmek istiyorsanız sadece araç bakımı için değil bir çayımızı içmek için de servisimize bekleriz…